O NAS

WILLA OSTOJA U PYRCA to nowy i komfortowy obiekt położony w południowo-wschodniej części Zakopanego, w pobliżu stoków narciarskich Nosala i Kozińca, nieopodal wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego, oraz stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Spacer w okolice Wielkiej Krokwi trwa około 20 minut.

Czekają na państwa przytulne pokoje, miła atmosfera i smaczna prawdziwa domowa kuchnia. Willa dysponuje pokojami 2-,3-,4-osobowymi z łazienkami i TV. Budynek znajduje się przy głównej ulicy na której w bliskiej odległości znajdują się przystanki obsługiwane przez busy jeżdżące do centrum (około 2 km)

Ceny w naszym obiekcje uzależnione są od okresu pobytu (sezon wakacyjny/zimowy/święta itp. ilość osób, długość pobytu). Cena za nocleg ze śniadaniem już od 50 zł. Dla grup zorganizowanych proponujemy atrakcyjne rabaty. Na terenie willi znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Dla gości w naszym obiekcje proponujemy wyżywienie w dowolnie wybranym wariancie: śniadanie, obiad, kolacja, lub obiadokolacja (śniadanie i kolacja jest w formie bufetu, obiad serwowany wybór z karty dań).

Czekają na państwa przytulne pokoje, miła atmosfera i smaczna kuchnia.
To wszystko w dobrej lokalizacji!

Restauracja

Podajemy w niej śniadania i obiady

Wieczorki taneczne

Dyskoteki dla młodzieży, bankiety przy muzyce mechanicznej lub kapeli góralskiej

Ogniska

Bajania góralskie, kuligi z pochodniami i pieczeniem kiełbasek

W naszej okolicy

Jazda konna
100 m
Stok Narciarski Antałówka
1100 m
Aquapark
1500 m
Wielka Krokiew
2200 m
Krupówki
3800 m
Gubałówka
5100 m